Par kolekciju

Old Europe Gallery gravīru kolekcija tapusi trīs paaudžu garumā privātkolekcināru ģimenē. Gadiem ilgi atlasot labākos eksemplārus Vecās Eiropas tipogrāfijās, kolekcionāriem izdevies atrast daudzus izcilus XIX. gadsimta beigu un XX. gadsimta sākuma gravīru novilkumus un faksimilus. To autentiskums, izgatavošanas periods, kā arī papīra izcilā kvalitāte ir apstiprināta sertificētu ekspertu slēdzienos.

Katra gravīra ir vairāku meistaru un viņu palīgu kopīga darba rezultāts. Tieši kolektīvs darbs, kura gaitā viens speciālists izstrādāja figūras, otrs - rotājumus, bet trešais nodarbojās ar ainavām, ir veids, kā tika izgatavotas gravīras XIX. gadsimtā. Tāpēc mūsdienu skatītāju tās spēj pārsteigt ar savu neticamo rūpību un uzmanību pret detaļām.Gravīru izgatavošanas procesā nereti tika izmantots apmēram simts dažādu instrumentu. 

Šodien gravīra ir ne tikai smalks mākslasdarbs, bet arī vēstures atspulgs, vēstījums no aizgājuša, taču joprojām savā izsmalcinātībā pievilcīga laika. Taču svarīgākais ir tas, ka labi noformēta iespiedgrafika ir brīnišķīgs interjera rotājums un dāvana.