Karš

Medības

Personības

Oriģināli

Ainavas

Plakāti


Pilsētas

Floristika

Kuģi

Kartes

Zirgi


Preses izgriezumi

Old Europe Gallery izstāda un pārdod estampus, gravīru un eļļas gleznu reprodukcijas, izgriezumus no XX. gadsimta sākuma preses izdevumiem, kā arī plakātus ar attēliem no XX. gadsimta 10. – 90. gadiem.

Kolekcijā ir vairāk nekā 3500 dažādu tēmu un sižetu attēlu, kas ir gan daudzkrāsaini, gan vienkrāsaini, no maza izmēra (70 x 50 mm) līdz pat lielam (1450 x 850 mm). Profesionāls noformētājs un amatierkolekcionārs pratīs no kolekcijas izvēlēties piemērotus darbus, lai noformētu telpas lielos objektos, tādos kā viesnīcu tīkli, biroju centri, restorāni, kā arī nelielos apartamentos, privātmājās u.c.

Darbus var iegādāties gan kā loksnes, gan arī ierāmētus. Pirkumu var saņemt uzreiz vai arī pa pastu.

Old Europe Gallery gravīru kolekcija tapusi trīs paaudžu garumā privātkolekcināru ģimenē. Gadiem ilgi atlasot labākos eksemplārus Vecās Eiropas tipogrāfijās, kolekcionāriem izdevies atrast daudzus izcilus XIX. gadsimta beigu un XX. gadsimta sākuma gravīru novilkumus un faksimilus. To autentiskums, izgatavošanas periods, kā arī papīra izcilā kvalitāte ir apstiprināta sertificētu ekspertu slēdzienos.

Šodien gravīra ir ne tikai smalks mākslas darbs, bet arī vēstures atspulgs, vēstījums no pagājuša, taču joprojām savā izsmalcinātībā pievilcīga laika. Taču svarīgākais ir tas, ka labi noformēta iespiedgrafika ir brīnišķīgs dekora elements interjerā un lieliska dāvana.